Publicatie resultaat verkennend onderzoek

Inmiddels is het rapport van het verkennend onderzoek opgeleverd en geaccepteerd door het bestuur. Donderdag 18 juni a.s. vindt om 16:00 uur de overhandiging van het rapport plaats aan de Gedeputeerde Miriam Wulfse. Dit in aanwezigheid van de pers en enkele genodigden. Vanaf dat moment is het rapport voor iedereen te downloaden vanaf onze site: rapport.groningermonument.nl (geen www)

Er is ook een samenvatting van het rapport gemaakt. Deze samenvatting wordt naar elk van onze leden en donateurs gestuurd. Voorzover wij beschikken over de adresgegevens. Helaas is dat nog niet het geval voor al onze leden. Zorg daarom dat u uw gegevens bij ons bekend zijn. Onderaan elke pagina bevindt zich een link naar uw profielgegevens. Wel even inloggen. 
Proef in bevingsgebied voor meer regie monumentene...
Borg van 536.000 kilo een meter de lucht in: 'Het ...
 

Reacties

Reacties zijn niet beschikbaar voor gasten. Log alstublieft eerst in om reacties te zien en toe te voegen.